Київський велоклуб "XBikeCLUB"

з байком по життю

Концепція клубу

     XBike CLUB був організований в 2007 році невеликою групою людей. З тих пір до нас продовжують приєднуватися все нові і нові люди. Чим, власне, є наш клуб?

     Термін «Клуб» – спільнота людей з єдиними інтересами. Наш клуб – дружня компанія з інтересами в області велосипедного спорту і туризму. В нас зібралися люди, добре знайомі один з одним. Багато з нас – друзі не тільки в велотусовці, а й у повсякденному житті. Багато з нас стали друзями саме тут, в XBike. Нас пов’язує спільна ідея – спорт і активний відпочинок. Тут ми знаходимо спілкування на різноманітні теми та наші інтереси виходять далеко за рамки велоспорту.

     У нас завжди є «спільники» для походів і покатух з числа «своїх». Ми знаємо, чого очікувати один від одного – і фізично і психологічно. Наш клуб не переслідує будь-яких комерційних цілей. Ми не женемося за масовістю і популярністю. Проте, ми завжди раді новим людям в нашому дружному колективі. Поняття «взаємна повага», «небайдужість», «демократія», «дбайливе ставлення до природи» є невід’ємною частиною нашого світогляду.

     Отже, наш клуб – це скоріше велика родина, де кожен знає один одного особисто. Членом клубу може стати кожен, хто розділяє наші інтереси або просто шукає однодумців. Для початку достатньо зареєструватися на нашому форумі. Але, перед реєстрацією ознайомтесь з цією інформацією.

XBIKE CLUB © 2007 Frontier Theme